Täispuit

Täispuidust mööbel sobib inimesele, kes hoolib keskkonnast ning soovib oma kodu sisustada kauakestva mööbliga. Täispuidust mööbel on tugev, vastupidav ning sellel on loomulik ilu, mis muudab iga mööblieseme Sinu kodus unikaalseks. Kuna täispuidust mööbel on valmistatud looduslikust materjalist, võib selle välimus ja omadus aja jooksul muutuda, kuid see lisab ainult sellele esemele iseloomu ja võlu. Puidust mööbel kestab aastakümneidning tema väärtus ajaga kasvab. 

Jätkusuutlik puit on puidu kasutamise põhimõte, mis säilitab metsamaastiku bioloogilise mitmekesisuse ning tagab metsade säästva majandamise. See seisneb metsaressursside optimeerimises, nende kasutamises vastutustundlikult ja jätkusuutlikult.

Jätkusuutliku puidu kasutamine võib aidata vähendada kliimamuutuste negatiivset mõju, sest puidu kasutamine vähendab süsinikdioksiidi heitkoguseid, mida tekitavad fossiilkütused. Samuti soodustab jätkusuutlik puidukasutus kohalikku majandust ning loob töökohti metsandussektoris.

Jätkusuutliku puidu märgistused annavad tarbijatele kindluse, et ostetud puit on pärit vastutustundlikult majandatud metsadest.