Tere, kool!

Ja ongi käes september - sügise esimene kuu!
Kel veel koolilaud või muu vajalik õpilase tuppa valimata - siis siit mõned näpunäited.
Milline kirjutuslaud valida?
Meie valikus on erineva suuruse ning kujuga kirjutuslauad. Vali endale sobiv - sahtlitega, riiulitega või nurgalaua hulgast! Kirjutuslaud pakub täiendavat hoiuruumi sahtlite ja riiulite kujul. Sahtlitega kirjutuslaud on lihtne ning praktiline. Sahtlikapi või riiuliga kirjutuslaud annab palju hoiuruumi vihikute ning raamatute jaoks. Nurgakirjutuslaud pakub palju hoiuruumi ja selle abil saab targasti ära kasutada toa nurgas oleva ruumi. Sobiva kirjutuslaua taga saab töö tehtud kiiremini ning kvaliteetsemalt! Oluline on kindlasti jälgida, et kirjutuslaud asuks toa kõige valgemas kohas. Samuti vali laua juurde sobiv ning mugav tool. 
Meie soovitused kirjutuslaudadeks leiad siit - palju tooteid kohe laos olemas!
Kirjutuslaud Rio - tumba vasakul 4332-1Kirjutuslaud Rio 4141 Nurgalaud Rio - tumba paremal 4333-1
Panipaigad on olulised koolilapse toas, et hoida kokku ruumi ning asju süstemaatiliselt paigutada. Meie valikus on väga palju erinevaid riiuleid. Saadaval on erineva suuruse, materjali, disaini ning kujundusega riiuleid. 
Riiul Scan3 9719Riiul Lord valgeMännipuidust riiul Rio

Muude asjade hoistamiseks lapse toas soovitame kummuteid või riidekappe. Kummut on kompaktne ning praktiline mööbliese, mida on kerge sobitada olemasoleva mööbliga.

Männipuidust riiul Rio

 

Kui mõne meie toote osas tekib küsimusi, oleme rõõmuga valmis vastama: eco@ecofurniture.ee
Ilusat ning turvalist kooliaastat kõigile!

Jäta kommentaar

Vaatame kommentaari enne avalikustamist üle.